KONST / Litografier / Färglitografi 13862077
nr 1386 2077
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 69/150, bladets mått: 77x61, yttermått inklusive ram: 84,5x68 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:29:08
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.200 kr
22 mar
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann